Pagedesigner Block Adaptable (3.2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Select
fi: Valitse

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Bundles
fi: Paketit

en: Display the view as a block.
fi: Näytä näkymä lohkona.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut
