Pagedesigner Block Adaptable (3.2.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Display the view as a block.
ca: Mostra la vista com un bloc.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció
