Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Select
cs: Vybrat

en: Offset
cs: Posun

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Display the view as a block.
cs: Zobrazit pohled jako blok.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole
