Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
