Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Select
az: Seçin

en: Offset
az: Ofset

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundles
az: Paketlər

en: Display the view as a block.
az: Görünüşü blok kimi göstərin.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
