Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Select
fa: انتخاب

en: Offset
fa: جابجایی

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Display the view as a block.
fa: نمایش نما به صورت یک بلوک

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه
