Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Select
pl: Wybierz

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Display the view as a block.
pl: Wyświetla widok w postaci bloku.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Bundle filter
pl: Filtr zestawów
