Pagedesigner Block Adaptable (4.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Select
ar: إختيار

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Autocomplete
ar: الإكمال التلقائي

en: Bundles
ar: حزم

en: Display the view as a block.
ar: عرض العرض كصندوق.

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة
