Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Page
fa: صفحه

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
