Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Administrator
gu: સંચાલક
