Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Anonymous
be: Ананім

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
