Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Page
it: Pagina

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Anonymous user
it: Utente anonimo

en: Authenticated user
it: Utente autenticato

en: Administrator
it: Amministratore

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
