Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim
