Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Page URL
af: Bladsy URL
