Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва
