Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Custom
bg: Персонализиран
