Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen
