Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Countries
cs: Země

en: Information
cs: Informace

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování
