Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Information
cy: Gwybodaeth
