Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Action
de: Aktion

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Page URL
de: Seiten-URL

en: Reason:
de: Grund:

en: Countries
de: Länder

en: Rule Name
de: Name der Regel

en: All pages
de: Alle Seiten

en: Global Settings
de: Globale Einstellungen

en: Country Code
de: Landescode

en: Machine name
de: Systemname

en: Redirect URL
de: Umleitungs-URL

en: Enable detailed logging
de: Detaillierte Protokollierung einschalten
