Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
