Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ
