Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Custom
he: מותאם

en: Countries
he: מדינות

en: Information
he: מידע

en: Machine name
he: שם מכונה
