Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: UUID
hi: युयुआइङी
