Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
