Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
