Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Custom
lt: Savitas

en: Countries
lt: Šalys

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
