Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Countries
lv: Valstis

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Information
lv: Informācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
