Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Countries
oc: Païses

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Information
oc: Informacions

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
