Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne

en: Page URL
pl: URL strony

en: Countries
pl: Kraje

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Information
pl: Informacja

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania
