Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه
