Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Custom
sk: Vlastná

en: Countries
sk: Štáty

en: Information
sk: Informácia

en: Machine name
sk: Strojový názov
