Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
