Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Information
te: సమాచారం
