Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Countries
th: ประเทศ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
