Page Geo Fence (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Custom
uk: Власний

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Reason:
uk: Причина:

en: Countries
uk: Країни

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Information
uk: Відомості

en: Country Code
uk: Код країни

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Redirect URL
uk: URL переадресація
