Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Custom
hu: Egyéni

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Countries
hu: Országok

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Country Code
hu: Országkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím
