Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Action
it: Azione

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Custom
it: Personalizzato

en: Countries
it: Paesi

en: Country Code
it: Codice Paese

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione
