Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
