Page Geo Fence (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar
