Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Custom
am: ብጁ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
