Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
