Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
