Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Countries
ca: Països

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció
