Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
