Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Countries
eo: Landoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
