Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Action
es: Acción

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: Page URL
es: URL de página

en: Countries
es: Paises

en: All pages
es: Todas las páginas

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Country Code
es: Código de país

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Redirect URL
es: URL de redirección
