Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Countries
et: Riigid

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
