Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Custom
fa: سفارشی

en: Countries
fa: کشورها

en: Machine name
fa: نام ماشینی
