Page Geo Fence (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Custom
fi: Oma

en: Countries
fi: Maat

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite
